Jak spłodzić dziewczynkę?

0
1368
Jak spłodzić dziewczynkę?

Przyszli rodzice bardzo często chcą mieć wpływ na to, jakiej płci dziecko przyjdzie na świat. Mężczyźni zwykle marzą o męskim potomku, a rodzice kilku chłopców ciągle czekają na dziewczynkę. Czy możemy w jakiś sposób zdecydować o płci dziecka? Jak spłodzić dziewczynkę?

Jak spłodzić dziewczynkę?

Choć nie ma gwarancji stuprocentowej skuteczności, to istnieją pewne wskazówki, które zwiększają prawdopodobieństwo spłodzenia dziewczynki. Wielu z nas słyszało o tym, że sprawdza się zastosowanie odpowiedniej diety, czy pozycji seksualnych. Kobiety starające się o dziewczynkę powinny np. jeść więcej słodyczy. Są to jednak raczej mity, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Jak spłodzić dziewczynkę?Na płeć dziecka wpływają plemniki. Te zawierające chromosomy Y odpowiadają za płeć męską, natomiast za żeńską plemniki zawierajace chromosom X. Plemniki „męskie” poruszają się szybciej od plemników „żeńskich”, natomiast te drugie są bardziej wytrzymałe. Tak więc plemniki żeńskie są w stanie przeżyć dłużej w organizmie przyszłej mamy, czekając na owulację i połączenie z komórką jajową. Rodzice, którzy planują poczęcie dziewczynki, mogą więc zwiększyć szanse na jej poczęcie współżyjąc około 2-3 dni przed owulacją. Plemniki męskie mają wtedy mniejsze szanse na przeżycie do momentu jajeczkowania. Naukowcy twierdzą, że na długość życia męskich plemników w organizmie kobiety ma także wpływ jej aktywność fizyczna, czy korzystanie z gorących kąpieli. Te czynności prawdopodobnie skracają czas życia plemników męskich, co zwiększa szansę na spłodzenie dziewczynki.

Wspomniana metoda zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki, ale trudno o niej powiedzieć, że jest bardzo skuteczna. Jak spłodzić dziewczynkę? Czy istnieje stuprocentowa metoda? Jedyną gwarancją jest w tym przypadku zastosowanie metody in vitro. Jest to jednak metoda przeznaczona dla rodziców, którzy nie mogą spłodzić dziecka w naturalny sposób. Zapłodnienie in vitro pociąga za sobą także duże koszty. Jeśli jednak rodzice decydują się na zapłodnienie tym sposobem, mogą zdecydować o płci dziecka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here