Jak uwieść kobietę

0
1032
Jak uwieść kobietę

Kiedy podoba nam się kobieta, często zastanawiamy się, w jaki sposób ją poderwać, jednym słowem – jak uwieść kobietę, która jest obiektem naszych westchnień. Sposobów jest kilka, ale warto przyjrzeć się tylko kilku z nich.

Jak uwieść kobietę?

Jak uwieść kobietęZaczynając podryw i uwiedzenie musimy pamiętać o jednej bardzo istotnej rzeczy. Musimy być szczerzy i mówić prawdę. Wtedy będziemy po prostu sobą, nie będziemy nikogo udawać, a i nasz cel będzie o wiele łatwiejszy, bo będziemy się czuć swobodnie. W przypadku, kiedy zaczynamy od kłamstw i brniemy już w to dalej, wówczas czujemy się nieswojo i może nie udać się nam podryw pięknej kobiety. To, jak chcemy ją uwieść zależy od sytuacji, w której się znajdujemy w danej chwili, no i czy ją znamy, czy widzimy ją pierwszy raz w życiu.

Jeśli mamy możliwość podejścia do niej, to nie wahajmy się ani chwili, ponieważ w każdym momencie może po prostu wyjść i tyle ją zobaczymy. Tak więc jeśli jesteśmy już blisko, możemy powiedzieć coś w stylu pięknego zapachu perfum, albo najpiękniejszych oczu. Mogą to się wydawać stare i banalne teksty, ale przeważnie działają na płeć piękną. Jeśli to miejsce jest na przykład barem, albo po prostu – jest możliwość kupienia czegoś do picia, to warto zaproponować jakiś dobry koktajl, czy drinka.

Nie wstydźmy się, ani nie krępujmy

Przy przywitaniu pocałujmy w rękę. Ale zróbmy to powoli i bardzo delikatnie, wolno oddalając jej rękę od naszej. Wyśmieje nas? W żadnym wypadku. Będzie zszokowana i pozytywnie zaskoczona naszym szarmanckim zachowaniem, bo przecież tak naprawdę coraz mniej mężczyzn w taki sposób wita się z kobietą. No i pytać. Pytać o zainteresowania, o hobby. Kobieta uwielbia, jak widzi, że mężczyzna interesuje się nią, jej pasjami, a może się okazać, że te są wspólne? No i oczy. Nie odrywać od nich wzroku.

Uwiedzenie kobiety może nie jest tak prostą i łatwą rzeczą, ale jeśli odpowiednio do tego podejdziemy, to na pewno nasz plan zakończy się pełnym sukcesem, a kto wie? może to będzie początek pięknej i bardzo zmysłowej znajomości?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here