Jak zmienić kolor oczu?

0
1568
Jak zmienić kolor oczu?

Na to, z jakim kolorem oczu się rodzimy, nie mamy żadnego wpływu. Mało kto z nas wie jednak o tym, że dzięki pewnym prostym trikom zawsze możemy tę barwę źrenic delikatnie zmienić. Pomoże nam w tym… nasza dieta! Musimy po prostu włączyć do niej pewne konkretne przekąski, które umożliwią nam delikatną zmianę zabarwienia oczu. Nie będzie ona jakoś spektakularna, ale i tak zdoła poprawić nasz wygląd. A skoro jest to metoda kompletnie bezbolesna, warto przynajmniej ją przetestować i samemu się przekonać, czy daje ona jakieś rzeczywiste efekty.

Jak zmienić kolor oczu?Pierwszym bardzo prostym artykułem spożywczym, który umożliwi nam dokonanie takiej zmiany, będzie miód. Prawdopodobnie mamy go już w swoich szafkach kuchennych, ale na tyle rzadko stosujemy, iż nie zauważyliśmy, by jakkolwiek wpływał on na nasz wygląd zewnętrzny. Jeśli oczekujemy więc wymiernych efektów, musimy jeść go jak najczęściej. Uzupełniajmy nim poranną kawę lub herbatę, smarujmy nim kanapki i tosty bądź dodawajmy go do swoich owsianek i omletów. Regularne spożywanie miodu pozwoli nam na subtelne rozjaśnienie barwy spojówek.

Drugim drogocennym dla nas produktem okaże się zwykły szpinak. Zawiera on bowiem całą masę niezwykłych substancji, które wpływają na ogólny wygląd naszych oczu i są w stanie zauważalnie je odmłodzić. Szpinak wykazuje się przede wszystkim wysoką zawartością żelaza. Spożywając je w maksymalnych ilościach, możemy wyraźnie rozjaśnić swoje źrenice. Jedzmy więc szpinak jak najczęściej – traktujmy go m.in. jak zieloną bazę do różnorodnych sałatek. Ma on naprawdę niewiele kalorii, dlatego nie jest w stanie jakkolwiek zaburzyć naszej sylwetki czy doprowadzić nas do zwiększonej masy ciała.

Jak zmienić kolor oczu?

Jak sami widzimy, nawet zwykła dieta może nas doprowadzić do wymiernych i widocznych efektów. Jeżeli jednak nie wierzymy w to, że zwykłe produkty spożywcze mogłyby rozjaśnić nasze źrenice, zawsze możemy zastosować zwykłe soczewki kontaktowe. To one pozwolą nam na błyskawicznie uzyskanie całkowicie innego koloru oczu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here