Jak dodać film na yt

0
1425
jak dodać film na yt

Dzisiaj nagrywanie na YouTube to pełnoetatowa praca, co może poświadczyć wiele gwiazd YouTuba. Nagranie filmu nie zajmuje być może zbyt wiele czasu, jednak cała jego obróbka to już ciężka praca i trwa wiele godzin. Podobnie jest z tworzeniem vlogów czyli filmów z codziennego życia. Jak dodać film na yt?

Życie youtuberów

jak dodać film na ytGwiazda YouTube tworząc vloga musi przez cały dzień nosić ze sobą aparat bądź kamerę i nagrywać każdą chwilę swojego życia, ponieważ w każdej chwili może wydarzyć się coś interesującego. Można sobie tylko wyobrazić jak bardzo jest to uciążliwe. Z drugiej strony jednak można wyobrazić sobie jak ciężka i trudna fizycznie oraz wykańczająca jest ośmiogodzinna praca w zawodzie, którego nie lubimy. Dlatego też życie YouTuberów czyli osób które żyją z publikowania filmów na portalu YouTube jest… No właśnie, jakie? Cudowne? Czy nieco uciążliwe? Z pewnością prawda jest taka, że gdyby ci ludzie nie chcieli, to by tego nie robili. Zapewne ze swojej pracy czerpią jakieś korzyści, które przeważają nad minusami. Wielu zwykłych ludzi, którzy nigdy nie nagrywali filmów na YouTube nie potrafi zrozumieć narzekania youtuberów na swoją pracę.

Jak dodać film na yt?

Jak dodać film na yt? Nie jest to specjalnie skomplikowane, właściwie wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Nagranie filmu to dopiero wstęp do dalszych prac czyli obróbki filmów. Żaden szanujący się YouTuber nie wstawi na YouTube filmu bez obróbki. Obróbka to chyba najważniejsza część. Trzeba również w odpowiednich miejscach wstawić na przykład napisy, efekty specjalne czy muzykę. Dopiero po takiej obróbce film nadaje się do pokazania widzom. Każdy YouTuber marzy o tym aby mieć jak najwięcej subskrybentów czyli osób, które subskrybują jego kanał czyli chcą być z nim na bieżąco. Taka osoba ma zapewnioną sławę. Niektórych ludzi kręci to, że inni są ciekawi ich prywatnego życia. Ta cecha to z pewnością cecha wszystkich YouTuberów. Trudno osądzać z boku życie innych ludzi, ale niektórzy sami wystawiają się na świecznik. Kiedy wystawi się całe swoje prywatne życie do wiadomości publicznej, trudno oczekiwać, że nikt nie będzie tego komentował.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here