Jak wybrać gabinet w Katowicach do aquafilling bodyline?

0
1586
Jak wybrać gabinet w Katowicach do aquafilling bodyline

Dzisiaj aquafilling bodyline to coraz bardziej popularna metoda powiększania piersi. Na czym ona tak w zasadzie polega? Jak prezentują się jej zalety? Jak znaleźć najlepszy gabinet do aquafilling Katowice? O tym wszystkim będzie mowa poniżej…

Na czym polega zabieg aquafilling bodyline?

Na początek powiedzmy w ogóle trochę o tym , co to jest za zabieg. Otóż najogólniej rzecz ujmując do piersi wstrzykiwana jest tutaj substancja, której skład opiera się na wodzie oraz naturalnych amidach. Zasadniczo w ten sposób można naprawić asymetrię piersi, wyrównać ich rozmiar albo też je powiększyć.

Jakie zalety ma zabieg aquafilling bodyline?

Przede wszystkim charakteryzuje się on naprawdę bardzo niską inwazyjnością. Tutaj bowiem nie trzeba niczego nacinać, wpuszczać implantów. Generalnie cały zabieg sprowadza się do serii wstrzyknięć. I to koniec. Trzeba jednak w tym momencie podkreślić, że zasadniczo to efekt utrzymuje się średnio do ośmiu lat.

Warto jednak jeszcze dodać, że w zasadzie w tym samym dniu pacjentka może spokojnie iść do domu. Co więcej – pieri mają naprawdę w pełni naturalny wygląd, wypełnione są ładnie i nikt nigdy nie pomyśli, że w zasadzie to w ogóle był wykonywany tutaj jakikolwiek zabieg modelujący. Tym bardziej, że substancja jest naturalna, zatem dotykając piersi… cóż mamy po prostu normalne piersi. Co ciekawe – cena takiego zabiegu jest dość niska i kształtuje się w granicach pięciu tysięcy.

Jak wybrać najlepszy gabinet aquafilling Katowice?

Tutaj przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doświadczenie chirurga oraz opinie i komentarze na temat danego gabinetu. Zdecydowanie nie będzie to najbardziej na świecie obiektywne źródło informacji, jednak znacząco pomoże nam rozeznać się w tym, w co w ogóle warto inwestować i gdzie.

Generalnie także zawsze lepiej jest wykonać aquafilling u chirurga plastycznego niż u lekarza jedynie specjalizującego się w medycynie estetycznej. Warto jeszcze dodać, że, jak wspomniane zostało to na początku, liczy się doświadczenie lekarza oraz to, jak długo pracuje on z danym produktem.

W tym momencie trzeba być także przygotowanym na jedną ważną rzecz. Otóż żaden lekarz nie przeprowadzi zabiegu tylko dlatego, że my tak chcemy. Konieczna jest zawsze konsultacja i ocena przez lekarza, czy taki zabieg aquafilling bodyline na pewno może zostać przeprowadzony i jak w zasadzie będzie wyglądało takie przeprowadzanie oraz jakie są inne możliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here