Ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1

0
2210
ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1

Każda z nas marzy o długich i gęstych rzęsach. Niestety natura nie obdarzyła nas jednakowo. O ile wiele kobiet może pochwalić się pięknymi, naturalnymi rzęsami to jednak jest też spora grupa pań, które mają z tym spore problemy. Rzęsy zbyt krótkie i rzadkie często są powodem licznych kompleksów. Powodują, że kobiety czują się nieatrakcyjne. Nie dziwi więc, że często chcą taki stan rzeczy zmienić. Nowoczesna kosmetologia wychodzi im naprzeciw. Obecnie stosowanych jest wiele metod, dzięki którym kobiecie rzęsy zyskują blask i stają się atutem dla pań. Często stosowaną metodą jest przedłużanie rzęs. To zabieg, który pozwala na uzyskanie długich rzęs, które praktycznie nie różnią się wizualnie od rzęs naturalnych. Ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to zabieg polegający tak naprawdę na doczepianiu rzęs. Jest to zabieg w pełni bezbolesny i całkowicie komfortowy. Trwa zwykle od 2 do 3 godzin, a jego efekty są zachwycające. Warto jednak korzystać ze sprawdzonych gabinetów kosmetologicznych. Użycie niewłaściwego kleju do rzęs może spowodować bowiem uczulenie na klej w okolicach oka.

Ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1?

Ile kosztuje przedłużane rzęs metodą 1 1? Przed wszystkim cena będzie zależała od gabinetu kosmetologicznego. W tych bardziej renomowanych ceny z pewnością będą znacznie wyższe. Ale wówczas masz pewności, że twoimi rzęsami zajmą się prawdziwi profesjonaliści. Nie można jednak stwierdzić, że kategorycznie należy unikać mniej znanych gabinetów. Tutaj często również pracują fachowcy, którzy mogą zaoferować znacznie niższe ceny. Trzeba jednak poszukać odpowiednich opinii w internecie.

Drugim czynnikiem, który będzie miał zasadniczy wpływ na końcową cenę całego zabiegu jest wybór odpowiednich materiałów jak przedłużaczy rzęs. Do wyboru masz najczęściej naturalne rzęsy z norek, jedwabne lub też syntetyczne. Zdecydowanie najdroższe są rzęsy z norek. Często ich cena przewyższa od 50 % kwotę jaką musiałaby wydać na rzęsy jedwabne lub syntetyczne. Średnie ceny przedłużania rzęs metodą 1 1 to około 130 złotych. Warto nadmienić że przedłużanie rzęs metodą 1 1 polega na doczepieniu wydłużenia rzęsy w proporcji: 1 rzęsa naturalna do 1 rzęsy sztucznej. Dobór rzęs i ich układ można dobierać tylko na podstawie układu i charakteru rzęs naturalnych.

Podsumowanie

Przedłużanie rzęs to całkowicie bezpieczny i komfortowy zabieg kosmetologiczny, który pozwala na uzyskanie efektu pięknych i długich rzęs. Zabieg ten polega na doczepianiu do rzęs ich sztucznych wydłużaczy wykonanych z jedwabiu, włosia norki lub też syntetycznych. Ceny zabiegu kształtują się w zależności od gabinetu jaki wybierzemy i materiału z jakiego zdecydujemy się przedłużać rzęsy. Zabieg przedłużania  to szansa na piękne i zwracające uwagę rzęsy, które dodadzą każdej kobiecie uroku.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here