Wesele w restauracji

0
1416
Wesele w restauracji

W przypadku braku miejsca na urządzenie wesela w domu, dobrze jest przenieść organizację imprezy do obiektu takiego jak restauracja. Większość lokali gastronomicznych dysponuje sporą przestrzenią, więc oferują się jako świetna sceneria dla wesela. Może być zorganizowane w nowoczesnym lub klasycznym stylu – wszystko zależy od wystroju.

Praktycznie czy klasycznie?

Ponieważ drewniane wyposażenie w restauracjach jest obecnie dość często spotykane, osoby lubiące klimaty rustykalne i swojskie będą czuły się usatysfakcjonowane. Dzięki obecności stołów drewnianych będzie można zaproponować gościom smaczne jedzenie rozłożone malowniczo na ich powierzchni niczym za dawnych czasów.

Stoły drewniane mogą być węższe lub szersze – daje to dużo możliwości konfiguracyjnych. Te węższe można wykorzystać jako stół szwedzki, szersze – w tradycyjny sposób. Oczywiście w zależności od upodobań i potrzeb można zastosować na ich powierzchni obrusy, serwety albo pozostawić je bez nakrycia.

Łatwe przesuwanie

Przeważnie stoły drewniane ważą dość sporo – jeśli są to takie klasyczne, ciężkie stoły, warto odpowiednio wcześniej zadbać o stworzenie we wnętrzu miejsca na tańce, które są nieodłącznym elementem każdego wesela. Nie zawsze jest to możliwe, więc należy wyposażyć stoły w kółka lub w inny sposób ułatwić sobie pracę.

Innym rozwiązaniem jest wybór lokalu wyposażonego wprawdzie w meble drewniane, ale lżejsze – nowoczesne, a nie tradycyjne. Jest to wyjściem optymalnym, gdy komuś zależy na zachowaniu maksymalnego komfortu i jednocześnie wyglądu nawiązującego do stylu rustykalnego.

Dekoracje o każdej porze roku

Drewno charakteryzuje się tym, że bardzo łatwo zestawić je z wieloma innymi materiałami. Można to wykorzystać przy dekorowaniu sali weselnej czy też stołów drewnianych. Stoły drewniane w zależności od kolorystyki i sposobu zaimpregnowania drewna można udekorować tkaniną – obrusy, serwety, bieżniki – lub ozdobami z tworzywa.

Dobrym rozwiązaniem na każde wesele będą też świeże kwiaty. W tym przypadku dochodzi możliwość doboru kolorystyki bukietów do upodobań gości, a nawet odcieni odzieży druhen czy panny młodej. Kwiaty w różnych kolorach dają mnóstwo opcji łączenia, zwłaszcza jeśli to one będą główną dekoracją.

Stoły drewniane znaleźć można w ofercie sklepu Demico.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here