Skok z nieba nad morzem

0
1452
Skok z nieba nad morzem

W czasie urlopu ludzie szukają możliwości oderwania się od szarej rzeczywistości. Chcą przeżyć coś niesamowitego, dlatego decydują się na spróbowanie sportów ekstremalnych. Przykładem takich sportów na pewno może być spadochroniarstwo. Skoki spadochronowe można zacząć przy asekuracji osoby towarzyszącej, którą jest doświadczony instruktor. Skoki spadochronowe tandemowe to możliwość przeżycia czegoś niesamowitego.

Skok w terenie i nad morzem

Wykonywane z instruktorem skoki spadochronowe są super bezpieczne. Do tego rodzaju skoków wykorzystuje się dwie czasze, podstawową i zastępczą a ponadto spadochron wyposażony jest w dodatkowe urządzenia zabezpieczające. Skoki tandemowe możliwe są w terenie i coraz bardziej popularne nad morzem. Skoki nad morzem dają niesamowite przeżycia i są bardzo ciekawą i interesującą rozrywką. Niedaleko plaży znajduje się ogrodzone lądowisko, dlatego nie ma możliwości i obawy, że skoczkowie skoczą plażowiczom na koce.Ponadto widok lecących spadochroniarzy jest bardzo atrakcyjny i spektakularny.

Swobodne opadanie

Skoki tandemowe wykonuje się z wysokości około 4000 m, najpierw się szybko leci, potem gdy czasza spadochronu się otworzy opadanie jest bardzo wolne i swobodne. Wszystko trwa około 50 sekund, wrażenia są niesamowite i niezapomniane i wszystko może być nagrywane kamerą, która towarzyszy skoczkom przez cały czas.Skoki nad morzem najczęściej organizowane są na Półwyspie Helskim, w Trójmieście i w okolicy Kołobrzegu. Są tam jedne z najbardziej popularnych aeroklubów, które organizują skoki nad morzem.

Nietypowy prezent

Nadmorski skok może być także bardzo ciekawym prezentem, tego rodzaju prezent może stać się początkiem przygody ze spadochroniarstwem. Połykając bakcyla ewentualny, przyszły spadochroniarz może rozpocząć uprawianie niezwykle ekstremalnego sportu, który jest jednym z najbezpieczniejszych.

Ciekawe przeżycie

Ludzie, również, coraz częściej szukają alternatywy odbicia się od szarości i codzienności swojego życia. Decydując się, w czasie urlopu nad morzem, na skok spadochronowy robią coś odważnego, coś niecodziennego. Widoki na Jastarnię, Hel czy całe Morze Bałtyckie są powalające i warte tego by o nich nie zapomnieć. Skok nad morzem to nie tylko więc niesamowite przeżycie ale i możliwość obejrzenia niesamowitych widoków.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here